Usługi opiekuńcze

Doświadczone opiekunki

Szacunek i wyrozumiałość

Opieka domowa

Opieka i pomoc w domu

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Nasza firma świadczy usługi opiekuńcze od 1999 roku, dzięki czemu dysponujemy wieloletnim doświadczeniem. Pomogliśmy w ciągu tych lat ponad tysiącowi klientów, realizując setki tysięcy godzin opieki.

Dobieramy najlepszy personel już na etapie rekrutacji. Kładziemy nacisk zarówno na fachowość i doświadczenie, jak i na ciepło i wyrozumiałość. Od naszych opiekunek oczekujemy m.in. komunikatywnej znajomości języka polskiego oraz szczepień przeciwko Covid-19.

Zawsze staramy się wyjść naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom klientów, ponieważ wiemy że każdy podopieczny ma swoją historię i swoje potrzeby.

Przy pierwszej rozmowie z przyszłym klientem przeprowadzamy wywiad który pozwala nam najlepiej dobrać opiekunkę do państwa oczekiwań, dodatkowo zawsze staramy się znaleźć osobę mieszkającą możliwie niedaleko od podopiecznego. Po zaakceptowaniu zaproponowanej opiekunki przez klienta podpisujemy umowę o świadczeniu usług.

Umowa z naszą firmą gwarantuje państwu ciągłość opieki na wypadek choroby albo urlopu opiekunki.

Pracownice firmy DomSerwis po otrzymaniu zlecenia zapewnią solidną pomoc i opiekę, a także przeprowadzą niezbędne zabiegi we wskazanych dniach i godzinach, wg. koniecznego zakresu.

Oferujemy:

  • Wizyty opiekuńcze
  • Toaletę chorego leżącego, zabiegi przeciwodleżynowe
  • Podawanie leków, karmienie w łóżku
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Pomoc w prowadzeniu domu, czyli przygotowanie posiłków, utrzymanie porządku, zakupy
  • Wspieranie rodziny w opiece świadczonej na rzecz jej członków.
  • Możemy w niezbędnym zakresie zastąpić członków rodziny w systematycznej pomocy w szpitalu, placówce opiekuńczej; dodatkowa toaleta, karmienie, pojenie, towarzystwo, czytanie, spacery