Usługi opiekuńcze

Doświadczone opiekunki

Szacunek i wyrozumiałość

Opieka domowa

Opieka i pomoc w domu

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Nasza firma świadczy usługi opiekuńcze od 1999 roku, dzięki czemu dysponujemy wieloletnim doświadczeniem. Pomogliśmy w ciągu tych lat ponad tysiącowi klientów, realizując setki tysięcy godzin opieki.

Dobieramy najlepszy personel już na etapie rekrutacji. Kładziemy nacisk zarówno na fachowość i doświadczenie, jak i na ciepło i wyrozumiałość. Od naszych opiekunek oczekujemy m.in. komunikatywnej znajomości języka polskiego oraz szczepień przeciwko Covid-19.

Zawsze staramy się wyjść naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom klientów, ponieważ wiemy że każdy podopieczny ma swoją historię i swoje potrzeby.

Przy pierwszej rozmowie z przyszłym klientem przeprowadzamy wywiad który pozwala nam najlepiej dobrać opiekunkę do państwa oczekiwań, dodatkowo zawsze staramy się znaleźć osobę mieszkającą możliwie niedaleko od podopiecznego.

Umowa z naszą firmą gwarantuje państwu ciągłość opieki na wypadek choroby albo urlopu opiekunki.

Pracownice firmy DomSerwis po otrzymaniu zlecenia zapewnią solidną pomoc i opiekę, a także przeprowadzą niezbędne zabiegi we wskazanych dniach i godzinach, wg. koniecznego zakresu.

Oferujemy:

  • Wizyty opiekuńcze
  • Toaletę chorego leżącego, zabiegi przeciwodleżynowe
  • Podawanie leków, karmienie w łóżku
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Wspieranie rodziny w opiece świadczonej na rzecz jej członków.
  • Możemy w niezbędnym zakresie zastąpić członków rodziny w systematycznej pomocy w szpitalu, placówce opiekuńczej; dodatkowa toaleta, karmienie, pojenie, towarzystwo, czytanie, spacery